0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa Conference League
Olympiakos Piraeus FC
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Ain
-
-
Al Wasl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ajman
۱
۱
Baniyas FC
inprogress
۱۷:۴۵
Hatta Dubai
-
-
Shabab Al Ahli Dubai
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
۱
۳
Al Bataeh
inprogress
۱۷:۴۵
Republic of Korea
K-League 1
Gangwon FC
۲
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۰۰
Suwon City
۲
۰
Daegu FC
Finished
۱۴:۰۰
Incheon United FC
۱
۱
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
-
-
Sandefjord
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
-
-
Kristiansund BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tromso IL
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Internacional RS
۱
۲
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Delfin
۴
۳
Real Tomayapo
Finished
۰۴:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group H
Coquimbo Unido
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club
۳
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۴:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group E
Bolivar
۳
۱
Palestino Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Flamengo RJ
۳
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۳:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۲
۲
Waterside Karori
Finished
۱۰:۳۰
Bangladesh
Premier League
Abahani Limited
۱
۲
Mohammedan Dhaka
Finished
۱۳:۳۰
Rahmatgonj MFS
۲
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
Fortis Limited
۳
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۳:۳۰
Sheikh Russell KC
۱
۳
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh Police Club
۲
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie D
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۱
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۳:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group D
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
LDU Quito
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۳۰
Colombia
Primera B
Orsomarso
۴
۱
Tigres FC
Finished
۰۰:۳۰
Real Cartagena
۲
۰
Atletico Huila
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۲
۲
Union Santa Fe Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
Veres Rivne
Finished
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
۰
۰
FC Levy Bereg Kiev
inprogress
۱۸:۳۰
Malaysia
President Cup
Penang U20
۱
۲
Kelantan Darul Naim U20
Finished
۱۲:۱۵
Sabah FC U20
۰
۱
Melaka United FC U20
Finished
۱۱:۴۵
PDRM U20
۱
۱
Negeri Sembilan U20
Finished
۱۲:۱۵
Kedah U20
۱
۱
Sri Pahang FC U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuching City U20
۰
۱
Selangor FA U20
Finished
۱۱:۴۵
Kuala Lumpur FA U20
۱
۱
Perak U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuala Lumpur FA U21
-
-
Perak U21
Finished
۱۲:۱۵
PDRM U21
-
-
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۲:۱۵
Brazil
Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
-
-
Atletico Goianiense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
Bragantino U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santos FC U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Goias EC U20
-
-
Ceara U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Mjallby AIF
-
-
BK Hacken
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Playoffs
FC Wurzburger Kickers
-
-
Hannover 96 II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Star
۱
۲
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
Serbia
U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۱
۱
FK Brodarac U19
Finished
۱۱:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۲
۲
FK Zemun U19
Finished
۱۵:۳۰
Crvena Zvezda U19
۱
۰
Spartak Subotica U19
Finished
۱۶:۳۰
Graficar Beograd U19
۴
۲
FK Radnicki Nis U19
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Central Coast Mariners NPL
۳
۳
St. George Saints
Finished
۱۳:۴۵
Brazil
Campeonato Roraimense
Gremio Atletico Sampaio RR
۲
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۳:۳۰
Sao Raimundo RR
۵
۱
Nautico RR
Finished
۰۲:۳۰
United States
USL League Two
Lansing City
۳
۲
Union Macomb
Finished
۰۲:۳۰
Tennessee SC
۲
۴
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Athens United
۰
۴
Asheville City SC
Finished
۰۲:۳۰
Birmingham Legion FC 2
۱
۰
Dothan United
Finished
۰۳:۳۰
Vermont Green
۱
۰
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۳
۲
Maitland (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ecuador
Serie B
Indepiendente Juniors
۲
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
Club 9 de Octubre
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Cuniburo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Liepaja
۱
۰
SC Grobinas
inprogress
۱۸:۳۰
Riga FC
-
-
Tukums 2000
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۵
Rigas Futbola Skola
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
Deportivo La Coruna
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Poland
II Liga
KKS 1925 Kalisz
۱
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۷:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Chojniczanka Chojnice
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Hong Kong
3rd Division
Hong Kong Pegasus FC
۲
۰
Tuen Mun FC
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly Club Matches
Tokyo Verdy 1969
۰
۲
Real Sociedad
Finished
۱۴:۰۰
Kazakhstan
Cup
FK Aktobe
۲
۰
Elimai FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tobol Kostanay
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
Sloga Doboj
۰
۰
FK Zvijezda 09
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۱
۰
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Agropecuario Reserves
۰
۰
Almagro Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۷
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۳:۳۰
Maitland
۲
۲
Charlestown Azzurri
Finished
۱۳:۳۰
Nigeria
Nigerian Cup
El Kanemi Warriors
۱
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۵:۳۰
Sunshine Stars FC
۱
۰
Rivers United
inprogress
۱۸:۳۰
Ikorodu City
۱
۲
Inter Lagos
Finished
۱۵:۳۰
Chile
U21 League
Colo Colo U21
۱
۳
Audax Italiano U21
Finished
۱۷:۳۰
Philippines
PFL
Taguig FC
۳
۱
Maharlika
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
۵
۰
Manila Montet
Finished
۱۶:۰۰
Kaya FC
۹
۰
Tuloy
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Ethiopia
Premier League Women
Addis Ababa Ketema (W)
۰
۲
Ethio Electric FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sidama Bunna (W)
۰
۳
Mechal FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۰
Adama Ketema (W)
Finished
۱۰:۳۰
Poland
IV Liga
Wisla Krakow B
۳
۰
LKS Jawiszowice
Finished
۱۷:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
۰
۱
Wiara Lecha Poznan
inprogress
۱۸:۳۰
MKS Wierna Malogoszcz
۰
۰
LKS Orleta Kielce
inprogress
۱۹:۳۰
KS Raszyn
-
-
Zabkovia Zabki
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Niwa Nowa Wies
۰
۰
Unia Oswiecim
inprogress
۱۹:۳۰
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
۰
۰
Stal Kunow
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۰
LZS Starowice Dolne
inprogress
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۰
۰
Flora Tallinn
inprogress
۱۹:۳۰
Paide Linnameeskond
۰
۰
FC Levadia Tallinn
inprogress
۱۹:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group F
Corinthians Paulista
۳
۰
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Argentinos Juniors
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
Uzbekistan
Super Cup
Pakhtakor Tashkent
۱
۱
Nasaf Qarshi
inprogress
۱۷:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Al Moqawloon Al Arab
۰
۱
El Terasanah
Finished
۱۷:۳۰
Talaea El Gaish
-
-
Bourfoad SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland
Ykkonen
Klubi 04
۱
۰
PK Keski-Uusimaa
inprogress
۱۹:۳۰
Denmark
Future Cup
Silkeborg IF Reserves
۱
۲
FC Copenhagen Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches U19 Women
Slovakia U19 (W)
۱
۱
Czech Republic U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kolmonen
SavU (MP II)
۱
۱
KJP Kouvola
inprogress
۱۹:۰۰
FC Kirkkonummi
۰
۰
VJS Vantaa II
inprogress
۱۹:۰۰
PIF Parainen
۲
۰
Masku
inprogress
۱۹:۰۰
HaPK
۳
۰
Kultsu
inprogress
۱۹:۰۰
SC Zulimanit
-
-
Lehmon Pallo-77
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
PK 37 Iisalmi
۰
۰
Ylamyllyn Yllatys
inprogress
۱۹:۳۰
FCJ Blackbird
۱
۰
ViPa
inprogress
۱۹:۳۰
VPV Pallo-Veikot
۰
۰
KPV Akatemia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
United States
National Premier Soccer League
West Chester United
۴
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
Finished
۰۳:۰۰
United States
USL Women
River Light SC (W)
۱
۲
Chicago City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Westchester Flames (W)
۱
۳
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۳:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands Cup
HB Torshavn
-
-
Víkingur Gota
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
TB Tvoroyri
۰
۰
B36 Torshavn
inprogress
۱۹:۰۰
Cameroon
Cameroon Cup
AS Fortuna de Mfou
۱
۰
Bamboutos
inprogress
۱۸:۰۰
Fauve Azur Elite
۰
۱
Fovu de Baham
Finished
۱۶:۰۰
Niger
Super League
ASN Nigelec
۰
۰
Tagour PC
inprogress
۱۹:۰۰
Denmark
U19 Ligaen
Lyngby U19
-
-
Odense BK U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
EBK
۰
۰
Tampere United
inprogress
۱۹:۰۰
Ilves II
۰
۰
Pallo-Iirot Rauma
inprogress
۱۹:۳۰
FC Honka
۰
۰
HJS Akatemia
inprogress
۱۹:۳۰
SexyPoxyt
۱
۰
TPV Tampere
inprogress
۱۹:۰۰
Inter Turku II
۱
۱
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
inprogress
۱۹:۰۰
Germany
Verbandsliga
1 FC Lok Stendal
-
-
FSV Grun-Weiss Ilsenburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
BSV Halle-Ammendorf
-
-
SSC Weissenfels
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Iran
2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۰
۰
Shahrdari Noshahr
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Serie B
Amazonas FC
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۰
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
۲
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Croatia
U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
۰
۰
NK Varazdin U19
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
TP 47 Tornio
۰
۰
OTP
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
5. Liga
Bystrice Pod Hostynem
۱
۱
FC Kvasice
inprogress
۱۹:۰۰
SK Vysoke Myto B
۰
۰
TJ Svitavy
inprogress
۱۹:۰۰
Litomysl
۱
۲
FK Prelouc
inprogress
۱۹:۰۰
Iceland
1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Argentina
Copa Argentina
El Porvenir
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
World
Friendly International Matches U23 Women
Sweden U23 (W)
-
-
Australia U23 (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers 07
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rot-Weiss Koblenz
-
-
SV Morlautern
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Switzerland
2. Liga Interregional
SC Goldau
-
-
SC Emmen
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Brazil
Carioca 2
Olaria AC
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
FC Altona 93
-
-
SV Todesfelde
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Austria
Landesliga
SC Landskron
۰
۰
ATUS Ferlach
inprogress
۱۹:۳۰
SAK Klagenfurt
۰
۰
SK Treibach
inprogress
۱۹:۳۰
ATSV Wolfsberg
-
-
Spittal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Langenrohr
-
-
SC Retz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
-
-
Klingenbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Austria
Regionalliga West
Dornbirner SV
۰
۰
RW Rankweil
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Landesliga
BSC Hastedt
-
-
SV Grohn
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
ASV Mettmann
-
-
SC Duesseldorf West
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
BV Garrel
-
-
SV Holthausen Biene
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Bohemians 1905 B
۰
۰
Povltavska FA
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kolin
۰
۰
SK Sokol Brozany
inprogress
۱۹:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie Play-Offs
USV Hercules
-
-
Excelsior Maassluis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Blauw Geel 38
-
-
Kozakken Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tielse EC
-
-
SC Genemuiden
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Frydek-Mistek U19
۰
۰
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۲:۳۰
Serbia
Super Liga Promotion/Relegation Playoffs
Tekstilac Odzaci
۰
۰
FK Javor Ivanjica
inprogress
۱۹:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Los Troncos FC (VII)
۵
۵
Real Titan (VII)
Finished
۰۲:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
US Gavorrano
۰
۲
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۲
Rubio nu
Finished
۰۳:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group G
Atletico Mineiro
۴
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۳۰
Penarol Montevideo
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۱:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Kahraba Club
۰
۰
Duhok
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Serie C
Floresta EC
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
Mauritania
Division 1
ACS Ksar
۰
۳
FC Nouadhibou
Finished
۰۱:۵۰
Hong Kong
2nd Division
Tung Sing
۲
۲
Mutual FC
Finished
۱۶:۳۰
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۰
Wiliete
inprogress
۱۸:۰۰
Sao Salvador
۲
۰
Santa Rita de Cassia FC
inprogress
۱۸:۰۰
Russia
Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۰
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۷:۳۰
Nizhny Novgorod
-
-
Arsenal Tula
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Mongolia
Cup
Deren
۴
۰
Alliance
Finished
۱۱:۰۰
Hunters FC
۰
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
-
-
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۳:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Mali (W)
۹
۰
Seychelles (W)
Finished
۱۶:۳۰
Tanzania (W)
۰
۰
South Sudan (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
FNL 2, Division A, Silver
FK Kaluga
۲
۱
Spartak Kostroma
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۲
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
Volga Ulyanovsk
۳
۰
Avangard Kursk
Finished
۱۷:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۰
۰
Mashuk Pyatigorsk
inprogress
۱۹:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۱
Irtysh Omsk
inprogress
۱۹:۰۰
Lithuania
U19 League
FK Garliava U19
۰
۰
FK Panevezys U19
inprogress
۱۷:۴۵
Lithuania
Cup
FK Nemunas
۰
۰
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Guinea U20 (W)
۰
۰
Liberia U20 (W)
inprogress
۱۹:۳۰